Porta – Otwórz się na możliwości

Drzwi Porta to temat, który cyklicznie wraca na nasz blog. Dzisiejszy wpis jest inspirowany szeroko zakrojoną kampanią reklamową firmy Porta, która w tym roku będzie kontynuowana, jak wynika z pisma dla partnerów, na ogromną skalę. Zapewne każdy z nas spotkał się z reklamą, zatytułowaną „Otwórz się na możliwości”. Kampania reklamowa drzwi Porta na ten rok, będzie w radiu, telewizji, programach wnętrzarskich będą lokowane produkty w różnych programach oraz reklamy przed materiałami VOD. Spoty radiowe będą emitowane na antenach RMF FM i Radia ZET. Drzwi Porta zobaczymy również w takich programach jak „Dorota was urządzi” na antenie TVN Style czy programach na antenie Domo + HD. Dla miłośników programów wnętrzarskich są w planach konkursy z nagrodami, którymi będą drzwi Porta. Cała kampania reklamowa Porta, ma na celu pomóc klientom, którzy są na etapie zakupu drzwi (poprzez użycie dedykowanych narzędzi), w znalezieniu rozwiązań dedykowanych jego potrzebom. Nasza Firma, wie z doświadczenia jak ważna i bezcenna jest pomoc w procesie wyboru drzwi wewnętrznych. Na co dzień przeciętny klient nie interesuje się możliwościami jakie dają nowoczesne rozwiązania i jest również zaskoczony zmianami jakie przeobraziły tą branżę w ostatnim czasie.

Z pewnością Firma Porta to jedna z najbardziej znanych i najważniejszych firm na polskim rynku, produkująca zarówno drzwi wewnętrzne jak i wejściowe. Porta posiada prawdopodobnie najnowocześniejszą fabrykę drzwi na naszym rynku. Możemy również stwierdzić, że Porta jest kreatorem trendów, dzięki nowoczesnemu podejściu, solidności wykonania i niezawodności swoich produktów. Wśród modeli drzwi Porta znajdziemy spośród kilkuset modeli zarówno te nowoczesne ale również i modele tradycyjne. Zróżnicowany wygląd drzwi, oraz bogata kolorystyka zapewne są kolejnym atutem tej marki. Ważną informacją jest również fakt, że szklenia tych drzwi są bardzo bezpieczne i odporne. Jesteśmy pewni, że każdy kto poszukuje drzwi wewnętrznych, znajdzie odpowiednie rozwiązanie tej marki, które nie tylko będzie spełniało swoje przeznaczenie ale również będzie wspaniałym elementem dekoracyjnym wnętrza.

Podczas pisania tego artykułu, poszperaliśmy trochę w Internecie by dowiedzieć się co sądzą klienci na temat tej marki. Jesteśmy naprawdę pozytywnie zaskoczeni, prócz nielicznych sygnałów niezadowolenia, stanowczą większość opinii stanowią te pozytywne. Bardzo wysoko oceniana jest zarówno jakość jak i sprawne działanie obsługi klienta.

Poniżej przedstawiamy kilka przykładowych modeli drzwi wewnętrznych Porta:

Reasumując, firma Porta to jeden z największych producentów drzwi w Polsce. Jakość produktów i wykonanie to przykład na którym można się wzorować. Imponująca liczba wzorów drzwi i różnorodność stylów w jakim są wykonane pozwala zaspokoić nawet najbardziej wybredny gust. Dodatkowo jakość obsługi klienta i sprawny serwis przekonuje do siebie tych najbardziej wymagających. Z pełnym przekonaniem możemy polecić drzwi tej marki. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu.