Promocja drzwi Delta 84S

Drzwi Delta Royal 84S zostały wprowadzone od 01.08.2015 na promocję, która będzie trwała do wyczerpania zapasów. Promocja drzwi obejmuje szerokość 80cm w kolorach antracyt, orzech, venge, złoty dąb.

Cena z montażem 8% Vat dla klientów indywidualnych:

stara cena – 2500zł

Cena promocyjna – 1850zł

drzwi Delta Royal 84S

Drzwi Delta Royal 84S to doskonała konstrukcja o grubości skrzydła 84 mm, która ma klasę III antywłamaniowości, dobrą izolacyjność termiczną, dla drzwi pełnych 1, 1 a dla drzwi przeszklonych od 1, 2 do 1,4. Drzwi charakteryzują się również bardzo dobrą izolacyjnością akustyczną na poziomie 30 dB. Drzwi Delta Royal 84S to również doskonały wygląd, dzięki możliwości wybrania aplikacji Inox możemy drzwi uatrakcyjnić o bogate wzornictwo kilku proponowanych wzorów. Kolorystyka drzwi również jest ciekawa są to kolory antracyt, orzech ciemne, venge, złoty dąb. Istnieje możliwość zastosowania przeszkleń, które dają również bardzo ciekawe efekty. Opisywane drzwi mogą państwo zobaczyć osobiście w naszych salonach w Warszawie przy ulicy Łukowskiej i Radzymińskiej, gdzie zapraszamy serdecznie.

SKRZYDŁO DRZWIOWE:
Grubość 84mm
Blacha stalowa ocynkowana gr. 0,7mm pokryta laminatem PCV
Wypełnienie polistyrenem EPS 70
Ramiak po obwodzie skrzydła z drewna klejonego
Zamek centralny 7-ryglowy O 18mm klasy 6
Zamek górny 2-ryglowy O 18mm klasy 6
3 zawiasy regulowane w 3 płaszczyznach
6 bolców antywyważeniowych
Podwójna przylga z podwójną uszczelką po całym obwodzie

Więcej produktów Delta w naszym sklepie internetowym

Zapraszamy również do naszych salonów w Warszawie przy ul. Radzymińskiej i Łukowskiej, gdzie nasi wykwalifikowani konsultanci szczegółowo omówią zalety drzwi Delta oraz odpowiedzą Państwu na wszelkie pytania. Zapraszamy.


taxi poznań