Stalowe drzwi Porta.

Mamy ogromną przyjemność, jako jedna z pierwszych firm w Warszawie, poinformować państwa o wprowadzeniu nowych drzwi Porta z kolekcji stalowych drzwi zewnętrznych. Drzwi stalowe są przeznaczone dla osób, które cenią sobie bezpieczeństwo, funkcjonalność i nowoczesną elegancję. Największymi zaletami stalowych drzwi Porta jest trwałość, jakość oraz bardzo bogate wzornictwo. W skład zestawu drzwi wchodzą, skrzydło, ościeżnica oraz klamki i inne akcesoria. Zauważamy i bardzo doceniamy, że oferta drzwi zewnętrznych została skonstruowana w ten sposób, aby odpowiadała na różne wymagania i potrzeby klientów. Jeszcze raz kładziemy nacisk, by podkreślić nowoczesne wzornictwo modeli Porta.

drzwi_Porta

Zalety drzwi Porta stalowych.

Wyróżniającą się zaletą jest atrakcyjność kolorystyczna. W skład do wyboru wchodzą farby poliesterowe, może być to również blacha stalowa laminowana PCV oraz wybrane kolory z palety Ral i NCS. Do wyboru jest również zestawienie dostępnych opcji zamków w różnych kombinacjach. Drzwi są również do wyboru opcjonalnie z różnymi ościeżnicami, dla przykładu mogą być to ościeżnice termoizolacyjne lub pasywne.

Ważną informacją jest również fakt, że drzwi marki Porta objęte są trzyletnim okresem gwarancji.

 W najbliższym czasie Firma Domar Warszawa, uzupełnij swoją bogatą ekspozycję o stalowe drzwi Porta, a na dzień dzisiejszy, zapraszamy do naszych salonów gdzie nasi konsultanci omówią i zaprezentują najciekawsze rozwiązania tego modelu drzwi. Jeżeli chcą państwo wstępnie przeprowadzić konsultacje telefoniczną lub mailową, jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 19.00. oraz w soboty od 9.00 do 15.00. Dodatkowo, proponujemy niezobowiązującą wizytę naszego konsultanta w państwa mieszkaniu, podczas której istnieje możliwość przeprowadzenia niezbędnych pomiarów, oraz konsultacje pomocną podczas wyboru drzwi do mieszkania. Gwarantujemy najwyższą jakość obsługi i doskonałe ceny. A dla klientów indywidualnych, możliwość zakupu i montażu drzwi, opodatkowaną 8% stawką Vat, jako usługę budowlano montażową.