Szalone miesiące drzwi Asilo

Firma Asilo rozpoczęła kampanię promocyjną pod nazwą „Szalone miesiące”, która rozpocznie się od 1 maja 2016. Miło nam poinformować Państwa, że promocja w firmie Domar obowiązuje już od dnia dzisiejszego! W promocji wszystkie drzwi Asilo LINATE w dodatkowym wymiarze są bez dopłaty!

Seria modeli drzwi Asilo LINATE, skierowana jest głównie do klientów, którzy poszukują nowoczesnych rozwiązań drzwi ukrytych, bezprzylgowych, wśród których na szczególną uwagę zasługuje model LINATE ZERO. Są to drzwi, które za sprawą własnego wykończenia w połączeniu z ukrytą ościeżnicą dają możliwość całkowitego ukrycia we wnętrzu naszego mieszkania. Model ten jest tak przygotowany by można było skrzydło drzwiowe pokryć farbą lub tapetą, tak by były praktycznie niewidoczne. Jest to jedyne w swoim rodzaju rozwiązanie dostępne na rynku, na tyle ciekawe, że cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród naszych klientów. Pozostałe modele LINATE, występują w bardzo szerokiej gamie kolorystycznej. Sama konstrukcja wykonana jest z najwyższej jakości materiałów zarówno skrzydeł jak i ościeżnic.  Zwracamy państwu uwagę, że dopłata za dodatkowy wymiar drzwi wynosi aż 15%, więc zrozumiałym jest że ta promocja jest bardzo intratna finansowo. Poniżej przedstawiamy dla przypomnienia modele drzwi Asilo LINATE:

Jak zawsze zapraszamy do naszych salonów w Warszawie przy ulicy Radzymińskiej 202 oraz Łukowskiej 1 lokal U2, gdzie na bogatej ekspozycji prezentujemy omawiane drzwi. Wszystkie produkty marki Asilo znajdą państwo w największym sklepie internetowym w sieci z drzwiami pod tym adresem. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy również do kontaktu drogą mailową lub telefonicznie.

UWAGA:

Przypominamy również o możliwości skorzystania z bezpłatnego i niezobowiązującego pomiaru w mieszkaniu u klienta, który poparty jest również konsultacjami naszych pracowników w zakresie doboru zarówno drzwi wewnętrznych jak i zewnętrznych. Usługa pomiaru jest dedykowana klientom Warszawy i okolic. Zapraszamy Państwa serdecznie. Na kolejne miesiące przygotowujemy równie ciekawe promocje o których będziemy informować Państwa na bieżąco.