Targi Budma 2017

Szanowni Państwo, tradycyjnie jak co roku odbędą się czterodniowe targi Budma w Poznaniu. W dniach 7-10 lutego 2017r. Z ciekawszych wydarzeń, organizator targów proponuje: forum architektury, I Forum gospodarcze budownictwa, Monteriada, VI konferencja DAFA i inne. Nas jako firmę z branży drzwiowej, najbardziej interesuje zapowiedź Firmy Porta. W tym roku świętujemy 25 lecie drzwi Porta na rynku. Z tej okazji Porta przygotowała szereg atrakcji na targach. Z zapowiedzi wynika, ze zostanie zaprezentowany nowy katalog drzwi stalowych obiektowych. Zobaczymy również nowy katalog ościeżnic stalowych i pakiety produktów z nowej fabryki Porta STEEL. Będą zaprezentowane nowości produktowe drzwi Porta oraz zobaczymy pokazy montażu najnowszych produktów z fabryki Porta STEEL.  Podczas specjalnych pokazów na żywo zostaną zaprezentowane dobre praktyki montażu drzwi.

Domar na targach

Jako jedna z dominujących firm na Warszawskim rynku, czujemy się zobowiązani do uczestnictwa w takich wydarzeniach, by zapewnić sobie wiedzę na temat najnowszych rozwiązań, co przekłada się na jakość naszych usług. Dla naszych klientów będziemy zbierać informacje na temat nowości, zaopatrzymy nasze salony firmowe w ekspozycje, które zaprezentują nowe rozwiązania oraz w materiały reklamowe. Postaramy się z najciekawszych prezentowanych propozycji, przedstawić materiały multimedialne w kolejnym wpisie na naszym blogu.

Więcej informacji na temat programu wydarzeń, biletów i informacji dla zwiedzających, polecanych wydarzeń i innych informacji na temat targów, znajdą Państwo w tym miejscu.

Jak zawsze, zapraszamy do odwiedzenia nas w naszych salonach firmowych w Warszawie, oraz do kontaktu mailowego i telefonicznego. Nasi konsultanci udzielą Państwu wielu cennych informacji i porad. Na stronach naszego sklepu internetowego, mogą się Państwo zapoznać z pełną gamą oferowanych produktów przez naszą firmę, a na stronach blogu, zapoznać się z wieloma ciekawymi informacjami na temat drzwi i innych związanych z tym informacjami.