Wejściowe drzwi Wikęd – katalog czerwiec 2016.

Kolejną zmianę, zapowiadaną od pewnego czasu, wprowadza firma Wikęd. Nowa oferta jest zgodna z sugestiami i oczekiwaniami klientów firmy. Nowy katalog drzwi Wikęd, który obowiązuje od pierwszego czerwca 2016 jest pełen nowych rozwiązań i czyni ofertę firmy jeszcze bardziej kompleksową i konkurencyjną.

Nowości w katalogu drzwi Wikęd.

katalog drzwi wiked czerwiec 2016Do najciekawszych rozwiązań zaliczmy nową linię ramek i okuć  w barwie czarnej ‘BLACK’, co najbardziej nas cieszy, że opcja ta jest bez dopłat. Dodatkowo wprowadzono do sprzedaży nowe modele drzwi, modele 39, wzór 39A oraz wzór 39B. Do oferty firma Wikęd wprowadziła również ościeżnice TERMO 78mm z ciepłym progiem. Do drzwi z serii Optimum, poszerzenia podprogowe. Seria ta również została wzbogacona o naświetla, dostawki stałe, które są również dostępne dla modeli TERMOPRESTIGE. Wikęd wprowadził również nowe szerokości dostawek nieotwieranych ‘50’ i ‘60’.

Do wszystkich modeli wprowadzono, co ważne bezpłatnie, nową linię klamek TAHOMA i PRIME. Dodano również pochwyty z przyciskiem w dodatkowych opcjach: kąt montażu 45° oraz dwustronny z przyciskiem. Samozamykacz chowany listwowy dostępny dla drzwi OPTIMUM 76 z ościeżnicą TERMO.

Dla klientów, którzy mają potrzebę podcięcia drzwi, zwiększono możliwość do 10cm w modelach TERMOPRESTIGE.

Drzwi Wikęd w naszych salonach.

Wszystkie powyższe nowości drzwi Wikęd, zostaną systematycznie wprowadzone na nasze ekspozycje w Warszawie w salonach firmowych, gdzie serdecznie zapraszamy oraz na stronach naszego sklepu internetowego Drzwi Wikęd można dodatkowo wybrać podczas niezobowiązującej i bezpłatnej usługi pomiaru i doradztwa w domu u klienta. Dojeżdżamy na terenie Warszawy i okolic.

Jeżeli w związku z opisanymi powyżej zmianami, mają Państwo jeszcze jakieś pytania, nasi pracownicy udzielają wszelkich informacji w salonach firmowych w Warszawie przy ul. Radzymińskiej 202 i Łukowskiej 1 lok. U2. Informacji udzielamy również telefonicznie od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 do 20.00. Mogą się Państwo również skontaktować z nami drogą elektroniczną, nasz adres email: biuro@domar.biz.pl. Zapraszamy serdecznie, zespół firmy Domar S. C.