Wybieramy drzwi wejściowe

wpis w: drzwi, drzwi wejściowe | 0

Rozpatrując zakup drzwi wejściowych, interesują nas głównie dwa aspekty. Pierwszy, to aspekt wizualny, drugi zaś to bezpieczeństwo. Jednak, jest to mocne zawężenie możliwości, które mamy do wyboru. Rozpatrując drzwi wejściowe, z punktu wizualnego, są wizytówką naszego domu. Aspekt bardzo ważny i na dzień dzisiejszy, nie stanowi większego problemu, by dobrać drzwi o odpowiadającym nam kolorze i wyglądzie, praktycznie produkty na rynku są w pełnej gamie możliwości. Bezpieczeństwo z kolei to czynnik, dający nam wewnętrzny komfort i spokój. Tu również mamy praktycznie nieograniczone możliwości, gdyż ilość i jakość drzwi antywłamaniowych jest ogromna. Te najbezpieczniejsze, zaczynają się od klasy 3, a najbezpieczniejszymi drzwiami są te, oznaczone klasą 4.

Inne ważne czynniki.

W pewnych miejscach, ważnym czynnikiem, są również parametry izolacyjności termicznej i akustycznej. Jeżeli chodzi o izolacyjność cieplną, ważna jest ona szczególnie w domach jednorodzinnych. Drzwi wejściowe, powinny zabezpieczać nasz dom przed ubytkami ciepła. Doskonałym rozwiązaniem są tu drzwi Wikęd, spełniające najwyższe wymagania klientów. W przypadku mieszkań w blokach, mamy do czynienia z potrzebami odizolowania się od kletek schodowych, na których w większości przypadków jest duża rotacja mieszkańców, a z tym wiąże się hałas. Tu najlepszym rozwiązaniem są drzwi Porta. W niektórych modelach ich izolacyjność akustyczna jest większa niż ścian budynku. Ciekawym rozwiązaniem są również drzwi panelowe, które charakteryzują się możliwością wymiany paneli, bez konieczności wymiany całego skrzydła drzwi. Doskonałe rozwiązanie, w przypadku chęci zmiany wyglądu, lub częściowej naprawy uszkodzonych elementów.

Salony Domar Warszawa.

W naszych Warszawskich salonach, zapewniamy bogaty wybór drzwi wejściowych różnych firm. Na podstawie ekspozycji, nasi konsultanci omówią zalety i aspekty techniczne, tak, aby dopasować najlepiej je do Państwa potrzeb. Dodatkowo szeroki wybór materiałów pomocniczych, pozwoli na podjęcie odpowiedniej decyzji. Oferujemy również możliwość dojazdu do klienta, celem pomiaru i konsultacji, ta opcja jest bezpłatna i niezobowiązująca. Na wszelkie Państwa pytania odpowiadamy również telefonicznie i drogą mailową. Zapraszamy do kontaktu.