Wybieramy drzwi wejściowe

Rozpatrując zakup drzwi wejściowych, interesują nas głównie dwa aspekty. Pierwszy, to aspekt wizualny, drugi zaś to bezpieczeństwo. Jednak, jest to mocne zawężenie możliwości, które mamy do wyboru. Rozpatrując drzwi wejściowe, z punktu wizualnego, są wizytówką naszego domu. Aspekt bardzo ważny i na dzień dzisiejszy, nie stanowi większego problemu, by dobrać drzwi o odpowiadającym nam kolorze i wyglądzie, praktycznie produkty na rynku są w pełnej gamie możliwości. Bezpieczeństwo z kolei to czynnik, dający nam wewnętrzny komfort i spokój. Tu również mamy praktycznie nieograniczone możliwości, gdyż ilość i jakość drzwi antywłamaniowych jest ogromna. Te najbezpieczniejsze, zaczynają się od klasy 3, a najbezpieczniejszymi drzwiami są te, oznaczone klasą 4.

Inne ważne czynniki.

W pewnych miejscach, ważnym czynnikiem, są również parametry izolacyjności termicznej i akustycznej. Jeżeli chodzi o izolacyjność cieplną, ważna jest ona szczególnie w domach jednorodzinnych. Drzwi wejściowe, powinny zabezpieczać nasz dom przed ubytkami ciepła. Doskonałym rozwiązaniem są tu drzwi Wikęd, spełniające najwyższe wymagania klientów. W przypadku mieszkań w blokach, mamy do czynienia z potrzebami odizolowania się od kletek schodowych, na których w większości przypadków jest duża rotacja mieszkańców, a z tym wiąże się hałas. Tu najlepszym rozwiązaniem są drzwi Porta. W niektórych modelach ich izolacyjność akustyczna jest większa niż ścian budynku. Ciekawym rozwiązaniem są również drzwi panelowe, które charakteryzują się możliwością wymiany paneli, bez konieczności wymiany całego skrzydła drzwi. Doskonałe rozwiązanie, w przypadku chęci zmiany wyglądu, lub częściowej naprawy uszkodzonych elementów.

Salony Domar Warszawa.

W naszych Warszawskich salonach, zapewniamy bogaty wybór drzwi wejściowych różnych firm. Na podstawie ekspozycji, nasi konsultanci omówią zalety i aspekty techniczne, tak, aby dopasować najlepiej je do Państwa potrzeb. Dodatkowo szeroki wybór materiałów pomocniczych, pozwoli na podjęcie odpowiedniej decyzji. Oferujemy również możliwość dojazdu do klienta, celem pomiaru i konsultacji, ta opcja jest bezpłatna i niezobowiązująca. Na wszelkie Państwa pytania odpowiadamy również telefonicznie i drogą mailową. Zapraszamy do kontaktu.