Zapowiedź nowości drzwi PolSkone lepsze wnętrze.

W przyszłym miesiącu, lipiec, producent drzwi PolSkone zapowiedział wprowadzenie nowego katalogu, edycja II 2017. Ze wstępnych informacji wynika, że zostaną zaprezentowane i wdrożone do sprzedaży nowe rozwiązania techniczne i nowe wzory drzwi. Więcej szczegółów, jak obiecuje PolSkone,  zostanie przedstawione już niebawem.  Katalog zostanie zaprezentowany w nowej odświeżonej szacie graficznej, zaś w celu zapewnienia jeszcze lepszej wygody korzystania z katalogu zawarte w nim wzory, opcje kolorystyczne oraz grupy cenowe zostaną dodatkowo usystematyzowane. Z dotychczasowych informacji, które posiadamy, zostanie wprowadzony nowy podział na trzy grupy fornirów naturalnych, grupy A, B i C. Wraz z nowym katalogiem dopuszczona zostanie możliwość zamawiania drzwi w kolorystyce RAL/NCS od 1 sztuki w danym kolorze. Zmodyfikowane zostaną też dopłaty za malowanie w kolorach z poszczególnych grup, a część z kolorów zostanie przypisana do nowych grup kolorystycznych. Ponadto grupa kolorów w ARCO zostaje rozszerzona o kolor 125 ECO TOP orzech włoski.

kolory drzwi Polskone
kolory drzwi Polskone

 

Drzwi PolSkone – nowe modele i wzory.

Jeżeli chodzi o nowe modele drzwi PolSkone, to zostaną wprowadzone nowe wzory w modelu ARCO: W07, W7S1, W7S3, W08, W8S1, W8S4. Zmianie ulegnie nazwa modelu PŁYTOWE na CAMBIO. Zostanie też wycofanych kilka modeli i wzorów drzwi, o szczegółach poinformujemy niebawem.

W przypadku dodatków do drzwi, z istotnych zmian będzie nowa cena podcięcia wentylacyjnego, prowadzenie szkła hartowanego w standardzie w modelach i OPCJA zacinania ościeżnic na 90 stopni za dopłatą. Zmianie ulegnie również cennik drzwi (szczegóły podamy również wkrótce). Odnośnie cen, nie jesteśmy zaskoczeni, gdyż większość producentów drzwi, była zmuszona do nieznacznych podwyżek, ze względu na wzrost kosztów materiałów.

Czekamy niecierpliwie na premierę nowego katalogu, wszelkie informacje będziemy przekazywać państwu na bieżąco. Jak zawsze zapraszamy na strony naszego sklepu online, oraz do salonów firmowych na terenie Warszawy przy ulicy Radzymińskiej i Łukowskiej. W przypadku dodatkowych pytań, do państwa dyspozycji są nasi konsultanci, można pisać i dzwonić. Wszystkie nowości będziemy systematycznie wprowadzać na ekspozycję w salonach firmowych a pełną gamę produktów PolSkone opublikujemy na stronach sklepu internetowego. Zapraszam.