Zmiany w ofercie drzwi Invado.

katalog drzwi INVADO 1-2017Z nowym rokiem producent drzwi Invado, wkracza z nowymi propozycjami w swojej ofercie. Polityka firmy polega na stałej obserwacji trendów obowiązujących w aranżacji wnętrz i dokłada wszelkich starań, by reagować na potrzeby rynku. Ta polityka zaowocowała w najnowszej ofercie, wprowadzeniem nowej kolekcji drzwi modułowych z serii Vinadio i Fossano oraz Imperia, które dostępne będą w okleinach: ECO – FORNIR (biały, coimbra ciemna, dąb eterno, dąb szary, orzech duro), ENDURO (dąb naturo, dąb popielaty, dąb śnieżny, dąb szlachetny – 3D, orzech klasyczny, cedr forte, antracyt, coimbra, dąb europejski, dąb retro, heban) oraz okleinie RYFLOWANEJ (dąb złoty, orzech melunga). Drzwi Invado zostały rozszerzone także o nową kolekcję drzwi płaskich z serii Parma i Averno oraz Salerno. I w tym wypadku klient będzie miał duży wybór kolorystyczny. Skrzydła produkowane będą w aż 20 wybarwieniach. W okleinie ECO-FORNIR dostępne będą kolory: biały, coimbra ciemna, dąb eterno, dąb szary oraz orzech duro, natomiast w okleinie ENDURO: dąb naturo, dąb popielaty, dąb retro, dąb śnieżny, dąb szlachetny (wersja 3D), orzech klasyczny, cedr forte, antracyt, buk, coimbra, dąb, dąb europejski, heban i orzech oraz w dwóch nowych okleinach o układzie usłojenia horyzontalnym: DĄB WŁOSKI i DĄB SEVERO. Kolekcje Parma i Averno produkowane będą również w popularnej wśród klientów okleinie dwukierunkowej.

Przykładowe modele nowych kolekcji:

W nowej ofercie pojawi się również możliwość zamówień, za dopłatą, szyby satinato w drzwiach Norma Decor. W skrzydłach łamanych, ze względu na poprawę jakości jak również estetyki, zostały wprowadzone zawiasy chowane w drzwiach. Zmiana ta powoduje podwyżkę ceny skrzydła o 120 zł jeśli wybieramy drzwi w okleinie ENDURO oraz 60 zł w przypadku okleiny ECO-FORNIR. Ostatnią z najistotniejszych informacji, jest wycofanie kolekcji drzwi Invado Salento.

Jak zawsze zapraszamy Państwa do naszych warszawskich salonów, gdzie systematycznie rozszerzamy naszą ekspozycję drzwi o nowe kolekcje. Mogą Państwo również skorzystać z usługi pomiaru wraz z konsultacją w miejscu, którym mają Państwo zamiar zamontować / wymienić drzwi. Usługa ta jest niezobowiązująca i bezpłatna. Jeżeli mają Państwo pytania, pozostaje również kontakt telefoniczny i mailowy. Zapraszamy.