Domar Radzymińska 202 – spacer wirtualny po salonie drzwi

Od Maja tego roku, uruchomiliśmy kolejny salon firmowy Domar S. C., na ulicy Radzymińskiej 202 , który cechuje bardzo bogata ekspozycja około 70 par drzwi zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych. Kolejnym naszym krokiem, by udogodnić państwu zapoznanie się z naszymi produktami jest utworzenie wirtualnego spaceru, na dzień dzisiejszy w nowym salonie na ulicy Radzymińskiej, wkrótce na ulicy Łukowskiej, by mogli państwo wstępnie zapoznać się z tym co można u nas obejrzeć. W naszych salonach mogą państwo obejrzeć, wybrane modele drzwi wewnętrznych ale również drzwi zewnętrznych. Nasz dwupoziomowy salon przy ulicy Radzymińskiej 202 jest podzielony na dwie części, z czego w pierwszej, na górnym poziomie mogą państwo znaleźć drzwi Pol Skone, Drzwi delta, drzwi Gerda, parapety oraz osłony okien. Drugi poziom z kolei to ekspozycja drzwi wewnętrznych, wśród których znajdą państwo czołówkę polskich producentów jak DRE, Porta, Verte czy Erkado. Spacer wirtualny jest również dostępny na mapach Google, co naszym zdaniem jest dużym ułatwieniem i atrakcją dla szukających naszych salonów. Proszę również zwrócić uwagę, na możliwość przełączania poziomów salonu przyciskami 0A i 0, które umieszczone są nad kompasem na czarnym tle po prawej stronie dolnej części spaceru wirtualnego Googla.

Dodatkowo umieszczamy zdjęcia w galerii poniżej, na których mogą państwo znaleźć prócz drzwi wewnętrznych i zewnętrznych także taki asortyment jak okładziny okienne, klamki czy parapety.

Jak zawsze zapraszamy do naszych salonów w Warszawie przy ulicy Radzymińskiej i Łukowskiej, gdzie nasi pracownicy chętnie zaprezentują państwu najmodniejsze drzwi. Dodatkowo dysponujemy infolinią lub kontaktem mailowym, gdzie również doradzamy oraz rozwiewamy wszelkie wątpliwości na temat drzwi.

Nasz sklep internetowy, to miejsce, w którym prezentujemy cały asortyment wszystkich firm z którymi mamy nawiązaną współpracę.

Zapraszamy.