Drzwi Erkado Nemezja

Drzwi Erkado

Wciąż rozwijając naszą bogatą ekspozycję w salonach w Warszawie, wdrożyliśmy nowy model drzwi Erkado Nemezja 6 na naszą ekspozycję. Wychodzimy z założenia, iż materiały reklamowe typu katalogi , próbki koloru są bardzo rzetelną i obrazową informacją ale nie ma jak to pokazać drzwi na wystawie. Zapraszamy do zapoznania się w naszych salonach w Warszawie z bogatą ekspozycją, na której między innymi nowością są drzwi Erkado Nemezja 6. Prócz przeglądu osobistego tych drzwi będą mogli państwo skorzystać z informacji, których udzielają nasi wykwalifikowani konsultanci, którzy omówią szczegółowo budowę i zalety drzwi Erkado.

domar

Drzwi Nemezja to skrzydło drzwiowe wewnętrzne, ramiakowe występujące w formie przylgowej i bezprzylgowej. Cechą charakterystyczną tych drzwi jest konstrukcja, która składa się ze skrzydła przylgowego lub bezprzylgowego wykonanego w technologii ramiakowej Stile. Konstrukcja skrzydła wsparta jest ramiakiem z płyty MDF pokrytego okleiną Greco, panele z płyty HDF o grubości 10 mm frezowane i pokryte okleiną wybranych korach Greco. Drzwi te są wykończone okuciami takimi jak 3 srebrne Zawiasy 2 czopowe z regulacją w płaszczyźnie poziomej w skrzydle przylgowym lub 3 ukryte zawiasy w skrzydle bezprzylgowym. Zamek zasuwkowy w skrzydle przylgowym i magnetyczny w skrzydle bezprzylgowym na klucz, na wkładkę patentową, oszczędnościowy lub z blokadą. Drzwi Erkado Nemezja występują w formie przeszklonej i pełnej. W przeszkleniu zastosowano szybę hartowaną mleczną lub szkło klejone. Istnieje również możliwość zmiany stron szkolenia na rewers, awers jest szkleniem standardowym. Drzwi Erkado Nemezja występują w 8 modelach, które są w bardzo bogatej kolorystyce, od koloru białego po kolory drewnopodobne.

drzwi_erkado_nemezja

Jeżeli mają państwo jeszcze jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego, gdzie nasi wykwalifikowani konsultanci chętnie odpowiedzą na wszystkie wątpliwości oraz opiszą szczegółowo zalety drzwi Erkado. Najlepszym jednak sposobem jest odwiedzenie naszej bogatej ekspozycji w Warszawie, gdzie mogą państwo osobiście zobaczyć opisywany model i dowiedzieć się więcej szczegółów od naszych pracowników w salonie na temat drzwi Erkado i innych, zapraszamy.