Katalog drzwi PolSkone 2017

Katalog drzwi PolSkone 2017

katalog polskone 2017Kilka dni temu pojawił się nowy katalog drzwi Pol-Skone, obowiązujący od 01-01-2017r. Wraz z nowym katalogiem, zaczął obowiązywać nowy cennik. Niestety większość produktów marki Polskone uległa nieznacznej podwyżce ceny. Pomimo, iż Pol-Skone w swej ofercie posiada chyba największą liczbę modeli drzwi na polskim rynku to tym razem również pojawiło się kilka nowości. Wśród nich, drzwi Arco zostały wzbogacone o nowe modele, pojawiła się również nowa linia drzwi Prado. W katalogu zobaczymy również nowe ościeżnice.

Drzwi PolSkone to gwarancja najwyższej jakości produktu. Dlatego naszym zdaniem, niewielka podwyżka cen nie powinna zniechęcać klientów. Przypominamy, że w naszej firmie ceny ustalamy indywidualnie, a w przypadku usługi montażu przy zakupie drzwi, dla klientów indywidualnych, stawka Vat za produkt i usługę jest w wysokości 8%. A dzięki stałej i wieloletniej współpracy z firmą mamy ogromne możliwości regulacji cen dla naszych klientów.

Poniżej prezentujemy zdjęcia nowych produktów, które pojawiły się w najnowszym katalogu drzwi Pol-Skone.

Drzwi PolSkone w salonach Domar

Jak zawsze, zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepu internetowego, gdzie na bieżąco uzupełniamy listę produktów, największych producentów drzwi w Polsce. Dodatkowo zapraszamy do naszych salonów w Warszawie, gdzie na bogatej ekspozycji, prezentujemy, naszym zdaniem najbardziej interesujące modele drzwi wewnętrznych. Proponujemy również kontakt telefoniczny lub mailowy, chętnie odpowiemy na państwa pytania. Katalog drzwi PolSkone, zawiera podstawowy cennik, przypominamy o tym, że kupując drzwi w naszej firmie, ceny ustalamy indywidualnie. Zapraszamy.