Katalog drzwi Wikęd 2017

katalog_DRZWI_WIKĘD_2017Producent drzwi Wikęd, zaprezentował najnowszy katalog, obowiązujący od lutego 2017r. Do najważniejszych zmian zamieszczonych w wymienionym katalogu można zaliczyć:

– Drzwi w okleinie dostępne do wysokości 2.40 m (wymiar drzwi wraz z ościeżnicą Hc).

– Drzwi dostępne dla linii PRESTIGE, OPTIMUM, PREMIUM wyłącznie z ościeżnicą TERMO.

–  Nowy kolor Antracyt Szafir. Dostępny wyłącznie dla linii PRESTIGE i OPTIMUM z ościeżnicą TERMO oraz drzwi płaskich lub tłoczonych, a także przeszklonych z aplikacjami INOX i BLACK. Kolor ten cieszy się sporym zainteresowaniem u wiodących producentów stolarki okiennej i producentów bram.

Dla osób, które doceniają drzwi Wikęd, firma wprowadziła dodatkowe modele: 40, 40A, 41, 41A, 41B i wzór 42. Zdjęcia modeli prezentujemy poniżej.

drzwi wikęd

Ciekawostka są drzwi Wikęd PRESTIGE, które dostępne są w wersji automatycznej przystosowane do zewnętrznego sterowania. Drzwi wyposażone w odpowiednią zasuwnicę, silnik oraz odpowiednie okablowanie. W tym przypadku klient może podłączyć drzwi pod jakiekolwiek własne sterowanie (np: centrale do sterowania tzw. “domów inteligentnych”, które dają możliwość otwierania drzwi za pomocą min. smartfona itp.).

budowa drzwi

Z ciekawszych rzeczy również warto zwrócić uwagę na nowy pochwyt okrągły TORO z odmiennym systemem mocowania dostępny o długości 120 i 180 cm. Zasilacz (transformator) montowany w puszkę elektryczną niezbędny dla pochwytów z przyciskiem, automatycznego systemu sterowania, czy też standardowego elektrozaczepu (podłączonego do zasilania). Poszerzenie podprogowe PCV 15 mm., dostępne dla linii PRESTIGE oraz OPTIMUM.

Nowe modele drzwi Wikęd, w najbliższym czasie, dodamy do naszej bogatej ekspozycji drzwi wejściowych w salonach Domar Warszawa. W przypadku zainteresowania lub pytań zapraszamy do naszych salonów. W przypadku wyrażenia wstępnego zainteresowania, mogą państwo zadzwonić lub napisać maila. Nowe modele drzwi znajdą państwo również na stronach naszego sklepu internetowego pod tym adresem.

Naszym zdaniem, zarówno wprowadzone nowe modele drzwi, jak również inne ciekawe rozwiązania, zasługują na szczegółowe zapoznanie się z nimi. Serdecznie zapraszamy i życzymy owocnych zakupów w naszej firmie, do zobaczenia.