Zmiany w ofercie drzwi PolSkone od marca 2018.

W najświeższej informacji, którą otrzymaliśmy od producenta drzwi PolSkone, planowany jest nowy katalog ‘Lepsze wnętrze’ na 2018r. Katalog drzwi PolSkone 2018 edycja I, zostanie zaprezentowany, jak zapowiada producent już w marcu.

Zmiany w katalogu drzwi.

Ze wstępnych informacji, które otrzymaliśmy, nowy katalog będzie owocował kilkoma istotnymi zmianami. Zmieni się kolorystyka drzwi PolSkone , w modelach PRADO dodatkowo dostępny będzie w kolorach: 295 merbau Royal, 294 jesion Royal. model INVERNO dostępny będzie w kolorach: 258 biały, 289 szary, 531 antracyt, 276 dąb polski, 295 merbau Royal. Model NOSTRE dostępny będzie w kolorach: 240 wiaz bielony V, 241 wiaz piaskowy V, 242 wiaz szary V, 258 biały, 289 szary, 531 antracyt, 263 orzech premium, 276 dąb polski, 295 merbau Royal. Z oferty FORNIROWANE GRUPA A zostanie wycofany kolor klon 332. Jeżeli chodzi o model HARMONY i HARMONY PLUS będzie dostępny w opcji malowanej lub do samodzielnego pomalowania.

Zmiany nastąpią również w modelach i wzorach drzwi marki PolSkone. Do najistotniejszych z nich będzie należeć: wprowadzenie wersji z dużą szybą do modeli – CAMBIO, DECO, DECO LUX. Wycofane zostaną modele skrzydeł: L-PROJEKT, NOBLE II, VERTIGO LUX, NOSTRE LUX. Wycofana zostanie wersja ościeżnic regulowanych z opaską Q-SYSTEM. Wycofane zostaną listwy LD1, LD7, LD8. Wprowadzona zostanie listwa LD10 w GRUPIE FORNIROWANE A, B, C. Wycofana zostanie OPCJA A ościeżnicy stałej MDF. Wycofana zostanie możliwość zamówienia dodatkowych elementów ALU w modelu ARCO. Dodatkowo w dodatkach do drzwi: drzwi krótsze niż standard będą dostępne w modułach niższych o 5 cm i o 10 cm (wg informacji przy każdym wzorze).

Wiemy również, że ulegną zmianie ceny drzwi, jednakże nasza firma, jest na etapie przeprowadzania kalkulacji, które pozwolą na zaproponowanie Państwu najkorzystniejszej oferty.

Reasumując: wszystkie zmiany zapowiadają się bardzo ciekawie, najbardziej nie możemy doczekać się prezentacji nowych modeli. Co do samych cen, niestety tendencja wzrostowa obserwowana jest u wszystkich producentów. Z reguły podwyżki nie są drastyczne, a my, staramy się negocjować najlepsze, by proponować najbardziej konkurencyjną ofertę dla Państwa. Zapraszamy również do zapoznania się z bieżącą propozycją producenta drzwi PolSkone na stronach naszego sklepu internetowego.